Suntuubi-palvelussa käytetään evästeitä. Palvelua käyttämällä hyväksyt evästeiden käytön. Lue lisää. OK

Kuninkaalliset 2012

  PERJANTAI              
  Derbykenttä Estekenttä Hiekkalaatikko Juhlak. 1 Juhlak. 2 Ypäjä-halli A Ypäjä-halli B Haimi-halli
          9:00 (12B) HeA 9:00 3v, esteet    
09:00         Millan Mölli Nokturne   klo 09:00
09:10         Apelin Aku Ypäjä Eeros   valjakkoajo
09:20         Saran Sovitus Piitus 9:30 3v, askell. rak (21) helppo
09:30         Pätkä-Jätkä Kaitaisten Unelma Nokturne (5 kpl)
09:40         Jalopeno Kosken Mustakka Ypäjä Eeros  
09:50       10:00 (12A) HeA Mimiks Lumi Aaroni Piitus  
10:00       Maranello Vuoksitar A.T. Musta-Soturi Kaitaisten Unelma (22) vaativa
10:10       Raja-Hurrikaani Millan Mölli Tempotiina PH   (4 kpl)
10:20       Kelmilo Eternelli Kiven Jätkä    
10:30       Peli Tuuli Vihurin Ville Hempan Pysti Kosken Mustakka  
10:40       Eräleimu Usvasuon Tekila Ryhlyn Nokipoika Lumi Aaroni  
10:50   11:00 (1) 80 cm 11:00 (14B) HeB Ypäjä Upea Mokkasiini Anisian Camomilla A.T. Musta-Soturi  
11:00 klo ?   Sumun Tottiino Rosmo Pilmeri TAUKO Tempotiina PH  
11:10 (3) 100 cm   Myllyn Nelli   Jörö-Juro, Nakkerton      
11:20 (18 kpl) (44 kpl) Brusi Aarre Arvokkain Elmero      
11:30     Kardinaali Kotilo Likan Jekku   Kiven Jätkä  
11:40     Raja-Hurrikaani Pikku Heppu Milo Mainio   Hempan Pysti  
11:50     Vuoksitar Mätky, Gonzales Niemelän Suviyö Veeran Tytteli Ryhlyn Nokipoika  
12:00     Peri-Ville Liitu-Poika Häiviän Vuokko Elomyrsky Anisian Camomilla  
12:10     Vejarin Vitja Hipen Zorro Pyry Waan Anisian Caramelli    
12:20     Ehdokas, Hiiden Jelinda Nakkula   Valtteri Valloitus    
12:30     Onnen-Apila Kaisteri 12:45 (12A) HeB Pilven Komia TAUKO  
12:40     Ulvin Kamu M.H. Unski Sorajouhi Säämies    
12:50     Hillan Lento, Maranello Siruleidi Kospel Haavislainen    
13:00     Hipon Rolle Kultakeva Ruutu-Riento Pakan Kohelo    
13:10     Vappu-Tötterö Knuutilan Hertta Elo Tuulia Alviira Veeran Tytteli  
13:20     Matin Lento Rätvänä Pilven Pyhimys Hurjapuro Elomyrsky  
13:30   klo? (2) 90cm Natsos Unetar Super Siiri Taikaliila Anisian Caramelli  
13:40     Hehku-Tyttö Ronikon Tähti Tähden Täpinä Mollamaija Valtteri Valloitus  
13:50     Peli Vietti   Liitu-Poika Lakeuden Hehku    
14:00   (33 kpl) Lillin Leimaus   Pluto, Saimaa Kinneli    
14:10     Rauhala Jalava   Eräleimu Pähkinänsärkijä Pilven Komia  
14:20     Kultakeva 14:30 6v, HeB Kiven Kova Veeran Tytteli Säämies  
14:30     Jerome Brilliantti Ypäjä Urmeli   Haavislainen  
14:40     Niemelän Suviyö Sarantino Meren Tähti, Sibbo   Pakan Kohelo  
14:50     Ronikon Tähti Nikoet Hipen Zorro      
15:00     Virisari, Pikku Heppu Neviisi Ypäjä Trulli      
15:10     Pikku-Waltiatar Jallaralla Sillanpään Brita   TAUKO  
15:20     Jeveriina, Aikapommi Räikkönen Täyslatinki      
15:30     Nakkula Kiripassi Mollamari   Alviira  
15:40     Elon Mahti Milkaliina Helan Hoppu   Hurjapuro  
15:50     Silkki Musta Saaren Kiho Humukelmiina   Taikaliila  
16:00     Stikkan Salmiakki Poika Salarakas   Mollamaija  
16:10     Jörö-Juro Usvasuon Tekila Valon Lumo      
16:20       Hessin Leevi Valosa      
16:30       Marmeli Angostuura   Lakeuden Hehku  
16:40       Sisun Tarmo Ypäjä Taisto   Kinneli  
16:50       Uniikki Totki Apris Suvetar   Pähkinänsärkijä  
17:00       Pipoli Vihurin Ville      
17:10       Sarantello Lester      
17:20       Auringon Kajo Tupla-Hurmuri      
17:30       Joelime Teppo Terävä      
17:40         Apelin Aku      
17:50         A.T. Unikuva      

 

©2017 suomenhevostaulukoita - suntuubi.com